HHV-50FB-52-9M09
MFR.Part #
HHV-50FB-52-9M09
JLCPCB Part #
C1391725
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.09MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS