HHV-50FB-52-8M87
MFR.Part #
HHV-50FB-52-8M87
JLCPCB Part #
C3362000
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.87MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS