HHV-50FB-52-64M9
MFR.Part #
HHV-50FB-52-64M9
JLCPCB Part #
C1390129
Description
-55℃~+155℃ 500mW 64.9MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS