HHV-50FB-52-620K
MFR.Part #
HHV-50FB-52-620K
JLCPCB Part #
C1390148
Description
-55℃~+155℃ 500mW 620kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS