HHV-50FB-52-5M76
MFR.Part #
HHV-50FB-52-5M76
JLCPCB Part #
C3465812
Description
-55℃~+155℃ 5.76MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS