HHV-50FB-52-54K9
MFR.Part #
HHV-50FB-52-54K9
JLCPCB Part #
C1390277
Description
-55℃~+155℃ 500mW 54.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS