HHV-50FB-52-4M99
MFR.Part #
HHV-50FB-52-4M99
JLCPCB Part #
C1390290
Description
-55℃~+155℃ 4.99MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS