HHV-50FB-52-402K
MFR.Part #
HHV-50FB-52-402K
JLCPCB Part #
C1390174
Description
-55℃~+155℃ 402kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS