HHV-50FB-52-392K
MFR.Part #
HHV-50FB-52-392K
JLCPCB Part #
C1390370
Description
-55℃~+155℃ 392kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS