HHV-50FB-52-383K
MFR.Part #
HHV-50FB-52-383K
JLCPCB Part #
C1390489
Description
-55℃~+155℃ 383kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS