HHV-50FB-52-30M9
MFR.Part #
HHV-50FB-52-30M9
JLCPCB Part #
C3457110
Description
-55℃~+155℃ 30.9MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS