HHV-50FB-52-2M43
MFR.Part #
HHV-50FB-52-2M43
JLCPCB Part #
C1392338
Description
-55℃~+155℃ 2.43MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS