HHV-50FB-52-2M32
MFR.Part #
HHV-50FB-52-2M32
JLCPCB Part #
C3389682
Description
-55℃~+155℃ 2.32MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS