HHV-50FB-52-26M7
MFR.Part #
HHV-50FB-52-26M7
JLCPCB Part #
C1390587
Description
-55℃~+155℃ 26.7MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS