HHV-50FB-52-1M82
MFR.Part #
HHV-50FB-52-1M82
JLCPCB Part #
C3521635
Description
-55℃~+155℃ 1.82MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS