HHV-50FB-52-174K
MFR.Part #
HHV-50FB-52-174K
JLCPCB Part #
C1389875
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS