HHV-50FB-52-169K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
HHV-50FB-52-169K
JLCPCB Part #
C1389847
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS