HHV-50FB-52-14M7
MFR.Part #
HHV-50FB-52-14M7
JLCPCB Part #
C1389885
Description
-55℃~+155℃ 14.7MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS