HHV-50FB-52-127K
MFR.Part #
HHV-50FB-52-127K
JLCPCB Part #
C3446294
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS