HHV-50FB-52-105K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
HHV-50FB-52-105K
JLCPCB Part #
C1389800
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS