HHV-25JT-52-330KY
MFR.Part #
HHV-25JT-52-330KY
JLCPCB Part #
C1386781
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS