HHV-25JT-52-300K
MFR.Part #
HHV-25JT-52-300K
JLCPCB Part #
C1384966
Description
-55℃~+155℃ 250mW 300kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS