HHV-25JT-52-240K
MFR.Part #
HHV-25JT-52-240K
JLCPCB Part #
C1383128
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS