HHV-25JT-52-13M
MFR.Part #
HHV-25JT-52-13M
JLCPCB Part #
C3399060
Description
-55℃~+155℃ 13MΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS