HHV-25JT-52-12M
MFR.Part #
HHV-25JT-52-12M
JLCPCB Part #
C1383969
Description
-55℃~+155℃ 12MΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS