HHV-25JR-52-36K
MFR.Part #
HHV-25JR-52-36K
JLCPCB Part #
C1758920
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS