HHV-25JR-52-27M
MFR.Part #
HHV-25JR-52-27M
JLCPCB Part #
C3565624
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27MΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS