HHV-25JR-52-22M
MFR.Part #
HHV-25JR-52-22M
JLCPCB Part #
C3549542
Description
-55℃~+155℃ 22MΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS