HHV-25JR-52-11M
MFR.Part #
HHV-25JR-52-11M
JLCPCB Part #
C1759029
Description
-55℃~+155℃ 11MΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS