HHV-25JB-52-91K
MFR.Part #
HHV-25JB-52-91K
JLCPCB Part #
C1382717
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS