HHV-25JB-52-620K
MFR.Part #
HHV-25JB-52-620K
JLCPCB Part #
C1383126
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS