HHV-25FT-52-7M5
MFR.Part #
HHV-25FT-52-7M5
JLCPCB Part #
C3371022
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.5MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS