HHV-25FT-52-2M67
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
HHV-25FT-52-2M67
JLCPCB Part #
C3461840
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 2.67MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS