HHV-25FT-52-215K
MFR.Part #
HHV-25FT-52-215K
JLCPCB Part #
C1387927
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS