HHV-25FT-52-18M
MFR.Part #
HHV-25FT-52-18M
JLCPCB Part #
C3362269
Description
-55℃~+155℃ 18MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS