HHV-25FT-52-143K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
HHV-25FT-52-143K
JLCPCB Part #
C1388095
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS