HHV-25FT-52-12M
MFR.Part #
HHV-25FT-52-12M
JLCPCB Part #
C3502926
Description
-55℃~+155℃ 12MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS