HHV-25FR-52-931K
MFR.Part #
HHV-25FR-52-931K
JLCPCB Part #
C1762476
Description
-55℃~+155℃ 250mW 931kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS