HHV-25FR-52-8M45
MFR.Part #
HHV-25FR-52-8M45
JLCPCB Part #
C3453494
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.45MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS