HHV-25FR-52-845K
MFR.Part #
HHV-25FR-52-845K
JLCPCB Part #
C1762272
Description
-55℃~+155℃ 250mW 845kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS