HHV-25FR-52-820K
MFR.Part #
HHV-25FR-52-820K
JLCPCB Part #
C1762328
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS