HHV-25FR-52-7M87
MFR.Part #
HHV-25FR-52-7M87
JLCPCB Part #
C1762468
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.87MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS