HHV-25FR-52-5M36
MFR.Part #
HHV-25FR-52-5M36
JLCPCB Part #
C1762326
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.36MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS