HHV-25FR-52-3M48
MFR.Part #
HHV-25FR-52-3M48
JLCPCB Part #
C1762795
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.48MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS