HHV-25FR-52-330K
MFR.Part #
HHV-25FR-52-330K
JLCPCB Part #
C3478211
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS