HHV-25FR-52-2M37
MFR.Part #
HHV-25FR-52-2M37
JLCPCB Part #
C3357454
Description
-55℃~+155℃ 2.37MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS