HHV-25FR-52-16M9
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
HHV-25FR-52-16M9
JLCPCB Part #
C3457152
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 16.9MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS