HHV-25FR-52-143K
MFR.Part #
HHV-25FR-52-143K
JLCPCB Part #
C1764260
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS