HHV-25FR-52-130KY
MFR.Part #
HHV-25FR-52-130KY
JLCPCB Part #
C3490361
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS