HHV-25FR-52-12M4
MFR.Part #
HHV-25FR-52-12M4
JLCPCB Part #
C3520835
Description
-55℃~+155℃ 12.4MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS